V Niedziela Wielkanocna B 28.04.2024 r.

ks. Jarosław Stefański 28.04.2024, 09:43
  • W poniedziałek św. św. Katarzyny ze Sieny – Patronki Europy
  • W środę wsp. św. Józefa Robotnika. Dzień modlitwy za ludzi pracy. Rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w soboty po Mszy św. o godz: 8.00, w niedziele i uroczystości po Sumie.
  • W czwartek wsp. Św. Atanazego – Dzień Flagi
  • W sobotę wsp. św. Floriana – patrona Strażaków.
  1. Kolejna próba przed Pierwszą Komunią w środę po Mszy wieczornej.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 11.00.
  4. W przyszłą niedzielę na Sumie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.
  5. W kolejną niedzielę tj. 12 maja – Rocznica Pierwszej Komunii dla uczniów klas IV. Rodziców zapraszam na spotkanie organizacyjne w piątek 3 maja po Sumie.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty ostatniej grupie parafian, na ten tydzień proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych
  7. W dzisiejszą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne. Dziękuję za ofiarność i zaangażowanie.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: jest kolejny numer Niedzieli
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się i proszą o modlitwę:
  • Łącki Patryk, zam. Par. Zawadka Osiecka i Aleksandra Mastej, zam. Par. Dębowiec
  • Reczek Mateusz Patryk, zam. Par. Lichwin i Frączek Agnieszka Rozalia, zam. Par. Zawadka Osiecka

Kto by wiedział o przeszkodach między ww. jest proszony dać znać do kancelarii parafialnej – Zapowiedź trzecia.